Tych osób poszukuje policja

2020-06-17 15:28:23(ost. akt: 2020-06-17 15:43:31)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują pięciu wymienionych poniżej osób. Zostały one skazane przez sąd i mają do odbycia wyroki pozbawienia wolności.
Są to:

58-letnia Ewa Sar - kara 8 miesięcy pozbawienia wolności:

Obrazek w tresci

55-letni Jan Ziółkowski - kara 8 miesięcy pozbawienia wolności:

Obrazek w tresci

38-letni Janusz Piejdak – kara 1 rok i 3 miesiące pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu:

Obrazek w tresci

40-letni Łukasz Jankowski – kara 6 miesięcy pozbawienia wolności:

Obrazek w tresci

30-letni Łukasz Ossowski – kara 10 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo również poszukiwany listem gończym do innej sprawy:

Obrazek w tresci

Osoby, które znają miejsce pobytu wymienionych, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel. (55) 230 17 50. Informację można przekazać także mailowo na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

KMP w Elblągu


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Curt Lennix #2934768 | 102.89.*.* 17 cze 2020 16:36

    ALERT Oszustwa internetowego‼ ️ Dzisiejszy internet jest pełen reklam oszustw, głównie w komentarzach różnych stron i blogów. Wiele osób padło ofiarą oszustwa i straciło dużo pieniędzy dla oszustów. Większość typowych oszustw, jakie możesz zobaczyć AM Oszustwo związane z pożyczką bankową. ❌ Oszustwo opcji binarnych. SC Oszustwo z użyciem listów. SC Oszustwo hakerskie. i straciłem więcej ...... „Najważniejsze pytanie brzmi:„ Czy ktoś może odzyskać swoje pieniądze utracone w wyniku oszustwa internetowego ”? Powiem tak i powiem ci jak. Jedynym sposobem na odzyskanie twojego jest zatrudnienie hakera, który pomoże ci odzyskać pieniądze od tych oszustów, a dziś jest twój szczęśliwy dzień, właśnie spotkałeś facetów idealnych do pracy. KIM JESTEŚMY? Jesteśmy PYTHONAX, grupą wykwalifikowanych hakerów i poświęciliśmy swój czas, aby pomóc osobom fizycznym odzyskać swoje pieniądze z Oszukańców INTERNETOWYCH. Przeprowadzono badanie w celu obliczenia kwoty pieniędzy utraconych w wyniku oszustwa i potwierdzono, że ponad 3 miliardy USD rocznie. JAK DZIAŁAMY❔ Przede wszystkim badamy oszusta przyniesionego do nas przez zhakowanie urządzenia osoby (telefonu lub komputera) w celu uzyskania informacji o tym, w jaki sposób, gdzie ta osoba przechowuje pieniądze, których oszukuje (tak wielu oszustów tak naprawdę nie oszczędza pieniądze w bankach, głównie gromadzą pieniądze w portfelu Bitcoin, dzięki czemu jest to bezpieczne i niemożliwe do wyśledzenia przez władze) i pracujemy nad strategią odzyskania pieniędzy i oddania ich komuś, kogo oszukali. Kontakt z nami jest prosty, po prostu daj nam wiadomość poprzez poniższy e-mail. E-mail: PYTHONAX@OUTLOOK.COM Jeśli jesteś ofiarą oszustwa internetowego lub znasz kogoś, kto to jest, skontaktuj się z nami natychmiast. Możesz

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz