Wtorek, 19 października 2021. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ [VIDEO]

2020-07-01 12:00:00 (ost. akt: 2020-07-01 09:47:41)

Autor zdjęcia: Specjal

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą Północ” marka Specjal w partnerstwie z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną, zapraszają Polaków do odkrywania piękna regionu i skorzystania z bogatej oferty turystycznej.

Kampania promuje turystykę w trzech województwach regionu północnej Polski: pomorskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim. Skierowana jest do pełnoletnich osób w całej Polsce poszukujących miejsca na wakacje, a także do samych mieszkańców tych województw, by zachęcić ich do lepszego poznania swoich okolic.

– Naszą kampanią chcemy zachęcić ludzi z całej Polski do przyjazdu na Północ – mówi Magdalena Cichocka-Fronc, Senior Brand Manager marki Specjal. – W czasach, gdy branża turystyczna przeżywa trudności, Specjal wspiera turystykę w swoim regionie. Liczymy, że zasięg kampanii przełoży się na większe zainteresowanie Warmią i Mazurami oraz całą Północą Polski.


Kreacje reklamowe w kampanii przedstawiają atrakcje regionu i kierują wprost na portale turystyczne: pomorskie.travel, mazury.travel i kujawsko-pomorskie.travel. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje, m.in.: co zwiedzić, jak dojechać, gdzie się zatrzymać, co i gdzie zjeść, z jakich atrakcji skorzystać.

– Dzięki wspólnym działaniom możemy szerzej pokazywać walory Warmii i Mazur – mówi Justyna Szostek, Dyrektor Biura Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. – W obecnym czasie obcowanie z naturą, bycie aktywnym, są doskonałym pomysłem na dobry wypoczynek. A sposobności do tego na Warmii czy Mazurach można znaleźć wiele.

Kampania rozpoczęła się w połowie czerwca, a Partnerami akcji są: Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Kujawsko Pomorska Organizacja Turystyczna.

Więcej o akcji na www.specjal.pl

https://m.wm.pl/2020/07/orig/wm-634276.jpg
https://m.wm.pl/2020/07/orig/specjal-logo-podstawowe-rgb-634275.jpg
https://m.wm.pl/2020/07/orig/csm-warmia-mazury-logo-rgb-a934ab405e-634274.jpg


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Spec od marketingu #2944198 | 83.9.*.* 5 lip 2020 12:42

    Dlaczego spot jest bez kolorów ? Przecież to moim zdaniem podstawowy błąd. Co latem przyciąga jak nie kolory?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz