Produkty dla zwierząt i specjalistyczne porady dla właścicieli

2020-08-06 15:00:00(ost. akt: 2020-08-06 12:52:02)

Autor zdjęcia: pixabay

Z czym kojarzy się sklep zoologiczny? Jeśli zadalibyśmy to pytanie dzieciom, na pewno odpowiedzą rybki, króliczek, chomik, papuga... A co tak naprawdę powinien oferować sklep z artykułami dla zwierząt?
W dzisiejszych czasach powinno to być źródło wiedzy specjalistycznej, gdzie personel jest na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi żywienia zwierząt i ich utrzymania. Potrzebna jest rzetelna informacja, oparta na faktach, badaniach i doniesieniach świata nauki. Sklep zoologiczny nie powinien bazować wyłącznie na chęci sprzedaży. Pracownicy powinni być pomocni w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z codziennym utrzymaniem pupila.

Czy sklep VetZoo w Elblągu jest w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego klienta? — Na rynku istniejemy od 1996 roku, a w aktualnym miejscu prowadzimy działalność od 2016 — mówi właściciel sklepu Maciej Makuła. I dodaje: — Niemal ćwierć wieku na trudnym i wymagającym rynku, pozwala nam śmiało powiedzieć, że tak. Sprostaliśmy wyzwaniom, a we współpracy z najlepszymi firmami jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko najlepsze produkty, najpiękniejsze ryby, najładniejsze rośliny i najmilsze zwierzaki, ale także, co najważniejsze, wspomóc w ich utrzymaniu i doradzić, jak poruszać się w dzisiejszym świecie krzyczącej do nas reklamy, gdzie każdy produkt stara się prześcignąć inny.

Pracownicy sklepu przyznają, że są zawsze otwarci na nowe wyzwania i potrzeby każdego odwiedzającego VetZoo. — Sami też jesteśmy właścicielami zwierząt i dzielimy tę pasję z naszymi klientami — podkreśla Maciej Makuła.Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl