Piątek, 7 maja 2021. Imieniny Augusta, Gizeli, Ludomiry

Trzy nowe zakażenia w Elblągu

2020-08-27 10:55:38 (ost. akt: 2020-08-27 11:02:21)

Autor zdjęcia: Pixabay

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki przedstawił najnowszy raport dotyczący zakażeń koronawirusem dla naszego regionu. Mamy trzech nowych zarażonych w Elblągu i taką samą liczbę nowych przypadków w powiecie elbląskim.

Dzisiejszy (27.08) raport dotyczący nowych zakażeń informuje o trzech nowych przypadkach w Elblągu. Są to młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku przebywający w izolacji domowej oraz starsza kobieta.

W powiecie elbląskim również odnotowano trzy nowe zakażenia koronawirusem. Dotyczą chłopca i dwóch mężczyzn w średnim wieku.

W sumie w województwie warmińsko-mazurskim odnotowano 51 nowych przypadków zakażenia. Jedna z chorych osób zmarła.

Od początku pandemii w naszym województwie odnotowano łącznie 835 przypadków, 366 osób zakażonych wyzdrowiało, a 8 z nich zmarło.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #2965731 | 81.92.*.* 29 sie 2020 08:22

    Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli odpowiedź brzmi tak, skontaktuj się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Masz szansę wybrać datę spłaty - co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Wiele osób stoi w obliczu przedwczesnych wyzwań finansowych iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Jack8756 #2965191 | 83.25.*.* 27 sie 2020 18:08

    Od kilkunastu dni codziennie jest równo trzy osoby zarażone..to absurd..tym z góry chyba miejsce na mózg wypaliło, bo mózgów już dawno nie mają..by chociaż zmienili ilość osób chorych.. A nie tylko trzech nowych chorych.paranoja..

    ! - + odpowiedz na ten komentarz