Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Olivier walczy z ciężką chorobą

2020-09-27 15:12:07 (ost. akt: 2020-09-27 15:24:13)

Autor zdjęcia: www.pomagam.pl

"Mam na imię Monika i jestem mamą Oliviera. 15-ego lipca 2020 roku moje serce rozpadło się na milion kawałków, świat budowany z naszych uśmiechów radości i trosk runął, postawiono diagnozę-mój synek ma nowotwór złośliwy kości osteosarcoma." - czytamy rozpaczliwy apel matki młodego elblążanina.

- Wróg zaatakował bardzo podstępnie, nie dając o sobie znać wcześniej - pisze dalej pani Monika. - Nie było czasu do namysłu, nie było czasu na nic... Szybka diagnoza i leczenie... W naszym przypadku nie ma chemii celowanej, nie wyjedziemy do innego kraju do innej kliniki, my zostajemy tu z naszą chorobą i bólem. Teraz każdego dnia stawiamy mur z łez, strachu i przerażenia w nadziei, że to wszystko uratuje moje dziecko.

- Przed moim synkiem długie dni spędzone na ciężkiej chemioterapii, która z każdym następnym cyklem odbiera siły do życia - kontynuuje mama Oliviera. - Przed nami operacja i wszczepienie w miejsce wyciętej kości endoprotezy rosnącej. Na tym jednak nie koniec, kolejny etap leczenia składa się z osiemnastu tygodni chemii połączonej z bolesną rehabilitacją, dlatego proszę wszystkich o wsparcie finansowe, bez którego w tym świecie nie damy rady. Zbieramy na oleje, ortezę, rehabilitację, na pokonanie bólu i życia bez niego. Proszę o każdą złotówkę, która jest dla mnie na wagę złota. Olivier codziennie pokazuje swoją siłę i robi wszystko, aby pokonać chorobę. Potrzebujemy całej armii dobrych ludzi, którzy pomogą nam zebrać pieniądze na leczenie Oliviera i razem z nami zawalczyć o jego powrót do domu, rodziny i przyjaciół, na powrót do życia." - kończy pani Monika.

Oliviera i jego rodzinę można wesprzeć w walce z chorobą tutaj..

Już w piątkowym wydaniu Dziennika Elbląskiego historia tego dzielnego, młodego człowieka.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pijaki precz od NFZ! #2977412 | 176.105.*.* 27 wrz 2020 15:43

    Za leczenie tego dziecka jak i tysięcy innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!!Na in-vitro forsa jest! Nowy minister zdrowia niedawno zadeklarował, że trzeba leczyć ludzi dotkniętych "chorobą alkoholową i uzależnieniami", czyli moczymordy i ćpunów! Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub w azbeście, pieniędzy nie ma!! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz