środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Budżet Obywatelski: ostatnie dni, by oddać głos

2020-10-20 14:00:00 (ost. akt: 2020-10-20 13:06:36)

Autor zdjęcia: UM Elbląg

Według informacji przekazanych przez Urząd Miasta w Elblągu swój głos w Budżecie Obywatelskim na rok 2021 oddało 3292 elblążan. Który projekt zdobył jak na razie największe poparcie mieszkańców?

Przed nami ostatni tydzień głosowania. Prezentując aktualne statystyki, dziękujemy mieszkańcom za dotychczasową aktywność i zachęcamy tych, którzy jeszcze nie głosowali, aby wybierali ich zdaniem najlepsze projekty do realizacji. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek – osoby małoletnie za zgodą przedstawiciela ustawowego – informuje elbląski Urząd Miasta.

Na tę chwilę najwięcej głosów zdobył projekt pod nazwą "Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja". Zaraz za nim jest natomiast "Odnowa pomnika i rewitalizacja terenu wokół pomnika "Odrodzenia"". Szczegółowe statystyki głosowania znajdują się tutaj.

Głosować elektronicznie można do 25 października. Karty papierowe można składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu w godzinach pracy urzędu – do 23 października do godz. 14.30.

Ze względu na pandemię COVID-19 i bezpieczeństwo nas wszystkich zachęcamy państwa do głosowania drogą elektroniczną – przekazuje elbląski UM.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB