Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już 10 stycznia!

2020-11-26 20:00:00(ost. akt: 2020-11-26 15:12:43)
Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, tym razem 10 stycznia 2021.
Jak informują organizatorzy elbląskiej WOŚP, rejestracja wolontariuszy została rozpoczęta. - Zapraszamy w tym wyjątkowym czasie do dołączenia do elbląskiej drużyny WOŚP - zachęcają.

Zarejestrować się można na dwa sposoby:

1. Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

2. Rekrutacja w sztabie - standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem.

Wyjątkowo w tym roku chcielibyśmy, żeby ze względów epidemiologicznych prosić wszystkich rodziców dzieci i młodzieży o to, aby zostali tego dnia opiekunami swoich podopiecznych.

K


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Patriota #3013059 | 83.20.*.* 27 lis 2020 13:32

    Uwaga!!!! Wolontariusze idźcie i zarażajcie się Koronawirusem by następnie wrócić do domu i zarażcie swoich bliskich. A wszystko PO to by jękaty facecik w żóltych gatkach mógł " zawijać w sreberka " i PrOpagował styl zycia róbta co chcecie.Nawet zabijajcie nienarodzone dzieci

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz