środa, 22 marca 2023. imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Posłuchaj nowej piosenki elbląskich twórców [VIDEO]

2020-12-07 20:00:00 (ost. akt: 2020-12-07 14:31:49)
W teledysku wystąpiła młoda tancerka baletowa — Adrianna Gesek — córka wokalisty

W teledysku wystąpiła młoda tancerka baletowa — Adrianna Gesek — córka wokalisty

Autor zdjęcia: zdjęcie nadesłane

Zespół Religion i Łukasz Gesek przygotowali kolejny utwór. Pastorałka pod tytułem „Gloria” to już trzeci singiel płyty, której premiera planowana jest na nadchodzący rok.

To piękna ballada, pastorałka, która opowiada o tym, co dało nam narodzenie Jezusa Chrystusa i że pojawienie się Boga na ziemi, w ciele człowieka, jest tak naprawdę największym cudem. Jest to prawda wiary, w którą wierzą wszyscy chrześcijanie — przekazuje Łukasz Gesek.

Obrazek w tresci

Łukasz Gesek: pastorałka opowiada o tym, co dało nam narodzenie Jezusa Chrystusa

Nowy świąteczny teledysk nagrywany był między innymi w elbląskim Młodzieżowym Domu Kultury przy użyciu świateł i efektów wizualnych. W teledysku wystąpiła młoda tancerka baletowa — Adrianna Gesek — córka wokalisty.

W rolę rodziny wcielili się państwo Witkowscy z Elbląga, którzy tworzą rodzinę na co dzień. Bezdomnego zagrał Władysław Zalewski, a teledysk nakręcił Sebastian Bona-Kuchejda.


Warto dodać, że Relgion nie porusza wyłącznie treści związanych z wiarą i religią. Ostatnia piosenka zespołu, „Prośba”, dotyczy takich problemów jak alkoholizm i trudna sytuacja w domu.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl