Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Głosujemy do końca miesiąca

2021-03-05 18:00:00 (ost. akt: 2021-03-05 18:56:31)
Bokser Dawid Dziuwe był laureatem ubiegłorocznej edycji plebiscytu

Bokser Dawid Dziuwe był laureatem ubiegłorocznej edycji plebiscytu

Autor zdjęcia: fot. archiw. Marek Lewandowski

PLEBISCYT\\\ Coraz mniej czasu pozostaje, żeby zagłosować w plebiscycie "Dziennika Elbląskiego" na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Przypomnijmy, że głosowanie trwa do 31 marca, a na liście nominowanych znalazło się aż 46 kandydatów.

Nasz plebiscyt ma już swoją ugruntowaną tradycję, bowiem czytelnicy „Dziennika Elbląskiego” wybierają najpopularniejszych sportowców już po raz piętnasty. W tym roku na liście nominowanych znalazło się aż 46 nazwisk, więc na pewno jest z kogo wybierać. Dodajmy, że – poza wyborem dziesiątki laureatów (co leży w gestii czytelników) – kapituła plebiscytu, którą tworzą dziennikarze „Dziennika Elbląskiego”, przyzna specjalne wyróżnienie w kategorii Sportowy Działacz 2020 roku.

Jak zagłosować na swojego faworyta do „złotej” dziesiątki? Wystarczy wysłać sms-a na numer 7248 (2,46 zł brutto), a w treść wiadomości wpisać tylko odpowiedni kod przydzielony wybranemu kandydatowi (kody są zaznaczone na czerwono). Oczywiście każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów, co tylko zwiększy szanse na wygraną naszego kandydata. Wszystko więc w rękach czytelników...

Głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms-ów i zakończy się 31 marca o godzinie 23:59.

W tym roku można wybierać również Najpopularniejszy Klub Sportowy. Podobnie jak w przypadku sportowców, tu również wystarczy wysłać sms-a na numer 7248 (2,46 zł brutto), w jego treść wpisując jedynie kod.

Jerzy Kuczyński


Aktualny ranking:


SPORTOWCY:KLUBY SPORTOWE:https://m.wm.pl/2021/02/orig/ramka-loga-5-02-678800.jpgCzytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB