Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Kto najpopularniejszym sportowcem? Głosujemy tylko do końca marca! [AKTUALNY RANKING]

2021-03-12 08:18:15 (ost. akt: 2021-03-17 07:56:17)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Z każdym dniem pozostaje coraz mniej czasu, by wspomóc swoich faworytów w piętnastym jubileuszowym plebiscycie Dziennika Elbląskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Tym razem głosujemy również na kluby z naszego regionu.

Swoją ciężką pracą nieraz udowodnili już, że stanowią naszą dumę, dlatego teraz lokalni sportowcy zmierzą się w walce o zaszczytny tytuł tego najpopularniejszego.
Wybrać możemy wspólnie zaledwie dziesięciu, a lista kandydatów jest długa, bo liczy aż 46 nazwisk, które na sportowych arenach sławią Elbląg i okolice.

Jak wspomóc swojego faworyta w tej pełnej emocji rywalizacji? Wystarczy wysłać sms-a na numer 7248 (2,46 zł brutto), a w jego treść wpisać odpowiedni kod (poniżej są zaznaczone na czerwono).

Co ważne — w głosowaniu nie ma żadnych limitów — możemy więc wysyłać dowolną liczbę sms-ów, a każdy z nich przybliża naszego kandydata do zwycięstwa.
Czasu pozostało już niewiele — głosowanie zakończy się 31 marca o godzinie 23:59.

Wasz głos ma ogromne znaczenie również w wyborze Najpopularniejszego Klubu Sportowego z naszej okolicy.

W tej chwili w czołówce są Silvant Kajak Elbląg, Atak Elbląg i Truso Elbląg, ale do końca marca jeszcze wszystko może się zmienić.

Warto również dodać, ze w tym roku kapituła plebiscytu — dziennikarze „Dziennika Elbląskiego” — przyzna wyróżnienie specjalne i doceni Sportowego Działacza 2020 Roku.

Aktualny ranking:


SPORTOWCY:KLUBY SPORTOWE:https://m.wm.pl/2021/03/orig/ramka-loga-5-02-692189.jpg


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB