środa, 28 lipca 2021. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Zostało ci jedzenie po świętach? Nie wyrzucaj, podziel się

2021-04-06 13:01:22 (ost. akt: 2021-04-06 13:21:07)

Autor zdjęcia: pixabay

Święta, święta i po świętach, a w lodówce masa niezjedzonych przysmaków. Co z nimi zrobić? Jeżeli nie masz zamiaru ich zjeść, na pewno nie wyrzucaj! Po prostu się podziel.

Mimo że święta przychodzi nam ostatnio spędzać w znacznie okrojonym gronie, to często zdarza się, że przygotowane z rozwagą potrawy, i tak zostają w naszych lodówkach.

Jeżeli już wiesz, że ani ty, ani twoi bliscy nie zjecie przygotowanego jedzenia, możecie podzielić się nim z tymi, którzy są w potrzebie.

Przysmakami możesz podzielić się zanosząc je do elbląskiej jadłodzielni przy Związku Jaszczurczego 17. Lodówka, w której umieścić możesz produkty, znajduje się w holu, do którego wejść można o każdej godzinie w ciągu dnia.

Wymagania? Tylko jedno.

Na opakowaniu przekazywanej potrawy należy umieścić karteczkę z datą, informującym o tym, kiedy jedzenie zostało przygotowane.

Jak informuje Bank Żywności w Elblągu, jedzenie można przynosić również od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14 na Stefczyka 7-8.

Lodówka, dzięki której możemy się dzielić pożywieniem, znajduje się przy Związku Jaszczurczego 17
Fot. Bank Żywności
Lodówka, dzięki której możemy się dzielić pożywieniem, znajduje się przy Związku Jaszczurczego 17Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB