Na tych ulicach nie będzie wody

2021-04-16 18:00:00(ost. akt: 2021-04-16 14:51:50)

Autor zdjęcia: pixabay

EPWiK informuje, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się płukanie sieci wodociągowej. W związku z tym na kilku elbląskich ulicach i osiedlach mogą wystąpić spadki ciśnienia wody, całkowite braki oraz okresowe pogorszenie jej jakości.
W godzinach nocnych między 19 a 23 kwietnia odbędzie się płukanie sieci wodociągowej.

Spadki ciśnienia wody, całkowite braki oraz okresowe pogorszenie jej jakości, mogą wystąpić:


W nocy z 19 na 20 kwietnia w godzinach 23-5 (z poniedziałku na wtorek) na ulicach położonych przy linii ulic:

Stoczniowa, Bożego Ciała, Teatralna, Nowowiejska i przy linii ulicy 12-go Lutego (na południe od skrzyżowania z ul.Nowowiejską i Teatralną) oraz ul.Górnośląska, Sienkiewicza, Orzeszkowej, Kościuszki.

W nocy z 20 na 21 kwietnia w godzinach 23-5 (z wtorku na środę):

Przy ul. Jaśminowej, Robotniczej, Okrzei, Brzeskiej, Poprzecznej, Wiejskiej, Browarnej od Lubranieckiej do Obrońców Pokoju, Mazurskiej i na osiedlach: Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las,

W w nocy z 21 na 22 kwietnia w godzinach 23-5 (ze środy na czwartek):

Przy ulicy Krakusa (od Poprzecznej do Browarnej ), Poprzecznej, Wiejskiej, Odrodzenia, oraz Browarnej od Lubranieckiej do Obrońców Pokoju, Mazurskiej, Elektrycznej i Piławskiej, oraz na osiedlach: Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.

W nocy z 22 na 23 kwietnia w godzinach 23-5 (z czwartku na piątek):

Przy ul. Krakusa od Poprzecznej do Browarnej, Obrońców Pokoju od Browarnej do Wiejskiej, Poprzecznej, Wiejskiej, Odrodzenia, Mazurskiej, Elektrycznej, Piławskiej, Jaśminowej, Robotniczej, Okrzei, Brzeskiej, Wiejskiej, Browarnej od Lubranieckiej do Obrońców Pokoju, oraz na osiedlach: Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.

W przypadku wystąpienia takiego zjawiska należy informować Pogotowie Techniczne - tel.994.

EPWiK


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3064965 | 82.160.*.* 17 kwi 2021 09:52

    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30

    odpowiedz na ten komentarz