Poniedziałek, 5 czerwca 2023. imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Pierwszy dzień tanecznych emocji za nami [ZDJĘCIA]

2021-06-19 23:04:34 (ost. akt: 2021-06-20 15:17:19)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Gorąco jest nie tylko na dworze. Wielkie emocje towarzyszą bowiem także tancerzom, którzy w ten weekend spotkali się w CSE Światowid. A wszystko to za sprawą wysokiej rangi turniejów tanecznych.

Najważniejszą imprezą weekendu i zarazem najważniejszą tegoroczną imprezą taneczną w Polsce, był rozgrywany w sobotę Puchar Europy w tańcach standardowych. Do rywalizacji o główne trofeum przystąpiło 21 par tanecznych. — Do Elbląga przyjechały najlepsze pary z całej Europy — mówił pierwszego dnia Antoni Czyżyk, dyrektor CSE Światowid.


Piękna muzyka, zachwycające kreacje i taniec — w końcu turniej może odbywać się z udziałem publiczności. — Co prawda mogliśmy zaprosić jedynie 50 proc. publiczności, ale bywały też takie turnieje, które musiały odbywać się w ogóle bez widowni — zaznaczał Antoni Czyżyk. — Dziś słyszymy oklaski i wybuchy radości, co jest bardzo przyjemne.

Wysokiej rangi turnieje były także okazją do zaprezentowania nowo wyremontowanego obiektu. — Dobrze, że w naszym nowym obiekcie możemy coś zapoczątkować i to są właśnie takie mistrzostwa. Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu dysponuje także zapleczem infrastrukturalnym na bardzo wysokim poziomie.

Jak zauważył dyrektor CSE Światowi, powrót do aktywności sportowej we wszystkich dziedzinach jest jak najbardziej wskazany dla naszej równowagi psychicznej. — Takie turnieje pokazują, że w końcu wracamy do normalności — kończył.

K


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SUSAN BENSON #3069181 | 191.101.*.* 20 cze 2021 10:57

    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas przez e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - należy wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres 1-30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Wha tsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci /brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

    odpowiedz na ten komentarz