Piątek, 17 września 2021. Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Elbląski strażak z kolejnymi sportowymi sukcesami

2021-06-21 16:02:45 (ost. akt: 2021-06-21 14:03:34)
Adrian Durma z Elbląga stanął na najwyższym miejscu na podium

Adrian Durma z Elbląga stanął na najwyższym miejscu na podium

Autor zdjęcia: nadesłane

W dniach 19-20 czerwca w Kaliszu odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. W turnieju wzięło udział około 200 zawodników z różnych formacji mundurowych.

W Pucharze wziął udział strażak z Elbląga Adrian Durma, który startował w kategorii 74 kg i 79 kg w formułach Point Fighting i 74 kg KickLight, wygrywając 3 Puchary Polski.

Adrian wygrał wszystkie swoje pojedynki przed czasem, nie dając żadnych szans rywalom. Co świadczy o wysokiej formie naszego zawodnika, który już za tydzień wyrusza na mistrzostwa polski do Zawiercia. Nasz strażak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, co cieszy jeszcze bardziej.

Turniej dla mundurowych cieszy się dużą popularnością od kilku lat. Można to zaobserwować po dużej frekwencji na każdym turnieju. Mundurowi, biorący udział w zawodach, wywodzą się z różnych stylów walki — mma, muay thai, karate, taekwondo, boks — co sprawia, że pojedynki są bardzo widowiskowe i wszechstronne. Dodatkowo każdy chce pokazać, że to właśnie ich formacja jest najlepsza.

— Moje walki wygrałem przed czasem, za co zostałem doceniony wyróżnieniem dla najlepszego zawodnika turnieju wśród wszystkich zawodników. To chyba najbardziej daje satysfakcje. Ciesze się, że mogę reprezentować naszą komendę, stając na najwyższym stopniu podium wśród wszystkich służb mundurowych — mówi Adrian Durma.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB