Robert Biedroń będzie w niedzielę w Elblągu

2021-06-25 08:47:22(ost. akt: 2021-06-25 08:57:30)
Robert Biedroń odwiedzi Elbląg już 27 czerwca

Robert Biedroń odwiedzi Elbląg już 27 czerwca

Autor zdjęcia: arch. K

Już w najbliższą niedzielę – 27 czerwca – Robert Biedroń odwiedzi Elbląg i spotka się z mieszkańcami i mieszkankami w parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. – Podczas spotkania porozmawiamy w miłej, słonecznej atmosferze o tym jak urządzić wspólnie Polskę po pandemii – przekazuje polityk.
Ostatni raz Robert Biedroń odwiedził Elbląg w czerwcu 2020 roku. A już w tę niedzielę polityk wraz z posłanką Moniką Falej organizują Piknik Europejski w Elblągu.

Spotkanie rozpocznie się o 14:30 w parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego.

– Wracamy do życia! Wpadnij na piknik z Robertem z Biedroniem. Podczas spotkania porozmawiamy w miłej, słonecznej atmosferze o tym jak urządzić wspólnie Polskę po pandemii. Dla wielu z nas czas pandemii okazał się bardzo trudny. Wielu z nas na własnej skórze doświadczyło tego jak słabo funkcjonują takie obszary jak ochrona zdrowia, rynek pracy czy edukacja. Musimy wykorzystać ten trudny okres w nadzieję na inną Polskę. Polskę, w której mamy sprawnie działającą ochronę zdrowia, nowoczesną edukację czy rynek pracy dostosowany do współczesności. Jeśli chcesz o tym porozmawiać i spędzić czas w miłej atmosferze nie może Cię tam zabraknąć – przekazuje Robert Biedroń.