Niedziela, 19 września 2021. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Wjechał "pod prąd" na S7 [VIDEO]

2021-07-08 07:27:58 (ost. akt: 2021-07-08 07:30:18)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

O tym że „trzeba uważać” wjeżdżając na drogę szybkiego ruchu przekonał się kierujący osobowym pojazdem, który z nieznanych przyczyn wjechał „pod prąd” na drogę S7 w okolicy Elbląga. Film przesłał nam inny uczestnik ruchu. Policjanci ustalą teraz kto kierował tym autem.

Na filmie z samochodowego rejestratora widzimy najpierw auto, które jedzie skrajem pasa ruchu pod prąd. Na kolejnym fragmencie widać jak kierujący dostawczym autem zajeżdża mu drogę i pozwala bezpiecznie się zatrzymać. Teraz policjanci ustalą kierującego osobowym autem i wyjaśnią przyczynę tego zdarzenia. Jak się okazuje mogło ono być poważniejsze w skutkach ponieważ mogło dojść do czołowego zderzenia przy dużej prędkości.


- W takim przypadku jeżeli zdarzyło nam się już wjechać gdzieś pod prąd a w szczególności na drogę szybkiego ruchu należy ustawić się na lewym skraju pasa i wezwać policję, która pomoże bezpiecznie zawrócić – mówi podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – W tym celu dzwonimy na alarmowy numer 112.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB