Wybieramy najfajniejszą wieś [PLEBISCYT]

2021-07-20 20:01:00(ost. akt: 2021-07-20 15:46:36)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Żyje się tutaj jak w bajce — czas płynie powoli, sąsiedzi są wspaniali, a Ty każdego dnia cieszysz się, że mieszkasz właśnie w tym miejscu. Pomóż nam wybrać najfajniejszą wieś powiatu elbląskiego, na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia.
Zawsze możesz liczyć na pomoc sąsiada, gdzie nie spojrzysz, masz przed sobą przepiękne widoki, a do tego wszystkiego wieś, w której mieszkasz, pochwalić się może niezwykłą historią? A może klubem sportowym, świetlicą, lub ciekawymi wydarzeniami, które mieszkańcy regularnie organizują?

Chętnie dowiemy się więcej o miejscu, w którym mieszkasz! Ale zanim nam o nim opowiesz, zgłoś swoją wioskę do naszego plebiscytu, dzięki któremu wspólnie wybierzemy najfajniejszą wieś w okolicy!

Zabawa rozpoczyna się 12 lipca i potrwa do końca sierpnia 2021. Zgłoszenia przyjmujemy od 12 lipca do 25 sierpnia, wysyłajcie je na adres gazeta@dziennikelblaski.pl.

W tytule maila wpiszcie "Najfajniejsza wieś", a w treści podajcie jej nazwę. Mile widziane są zdjęcia i krótki opis miejsca, w którym mieszkacie. Oprócz zdjęcia zgłaszający mogą nadesłać także link do filmu osadzonego na Facebooku lub Youtube. Filmiki zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej.

Plebiscyt rozgrywa się w dwóch kategoriach — Najfajniejsza Wieś 2021 — kategoria wsie będące siedzibą gminy i Najfajniejsza Wieś 2021 — wsie nie będące siedzibą gminy.

W obu kategoriach o zwycięstwie decyduje liczba prawidłowo oddanych głosów. SMS-owe głosowanie rozpocznie się wraz z wpłynięciem pierwszego zgłoszenia, a tytuły Najfajniejszej Wsi 2021 trafią do tych miejsc, które zdobędą najwięcej głosów naszych Czytelników i Czytelniczek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, dzięki której wszyscy będziemy mieli szansę lepiej poznać naszą okolicę i usłyszeć o niesamowitych miejscach i społecznościach! Nie czekaj, zgłoś swoją wieś!