Wtorek, 9 sierpnia 2022. imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Teen Challenge Elbląg zaprasza na IV PIKNIK RODZINNY

2021-08-05 18:04:00 (ost. akt: 2021-08-13 08:58:33)
Tak wyglądał piknik rodzinny Teen Challenge w 2019 roku

Tak wyglądał piknik rodzinny Teen Challenge w 2019 roku

Autor zdjęcia: archiwum

Już w sobotę 14 sierpnia w parku leśnym Bażantarnia w Elblągu przy wiacie „Margitka” odbędzie się PIKNIK RODZINNY przygotowany przez „Teen Challenge” Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu.

Wydarzenie, jak sama nazwa mówi, ma charakter pikniku – kreatywnie zorganizowanego wypoczynku i jest skierowane do rodzin z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych.

Celem przedsięwzięcia jest m.in. integracja społeczności lokalnych i regionalnych z powiatu elbląskiego: rodzin, dorosłych, dzieci oraz młodzieży z różnych środowisk i miejscowości, wspólnie spędzony czas oraz wypoczynek na świeżym powietrzu w przyjaznej i miłej atmosferze chrześcijańskich wartości.

Inicjatywa ma wymiar charytatywno-społeczny i jest imprezą bezalkoholową.Wstęp oraz wszystkie przygotowane przez organizatora atrakcje w tym wydane gorące posiłki, owoce, napoje i słodycze są bezpłatne.


W ramach pikniku odbędzie się również gorący poczęstunek w postaci zup elbląskich restauratorów, Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni oraz Stowarzyszenia Integracyjnego RAZEM, a o godzinie 16:00 na zakończenie imprezy odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Inicjatywę współtworzy wiele podmiotów/ partnerów/ darczyńców oraz osób pragnących zachować anonimowość, którzy w różnoraki sposób zechcieli wesprzeć Misję Teen Challenge Elbląg angażując się do współpracy i wspólnego działania na rzecz innych. Oprócz członków Teen Challenge zaangażowali się podopieczni Misji, przyjaciele i sympatycy, „uratowane” osoby ze swoim rodzinami oraz osoby prywatne pragnące mieć swój udział w
budowaniu tego wydarzenia.

Misja z całego serca dziękuje wszystkim za wsparcie i gorąco zaprasza na PIKNIK RODZINNY.

Teen Challenge Elbląg

Fot. Teen Challenge


Patronem medialnym wydarzenia jest Dziennik Elbląski