środa, 18 maja 2022. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Zagłosuj na Elbląg już dziś! Masz czas do godz. 18!

2021-08-19 08:01:00 (ost. akt: 2021-08-18 16:28:23)

Autor zdjęcia: fot. UM Elbląg

Zaledwie kilka godzin zostało na oddanie głosu na nasze miasto w plebiscycie bloga miłośników przyrody pod nazwą Inspirowani Naturą. Elbląg ma szanse zostać najbardziej ukwieconym miastem!

Zarząd Zieleni Miejskiej, w związku z przystąpieniem do ogólnopolskiego konkursu firmy Terra pod nazwą "Flower Power 2021", zachęca do oddania głosu na Elbląg.

Aby oddać głos na nasze miasto, należy wyszukać grupę o nazwie "Inspirowani naturą" na portalu FACEBOOK, następnie w galerii zdjęć o nazwie - "Terra Flower Power 2021 - ZAGŁOSUJ" odnaleźć miasto Elbląg i polubić zdjęcie.


W ubiegłym roku Elbląg zajął czwarte miejsce. Obecnie zajmujemy piątą pozycję. To od nas samych zależy, które ostatecznie miejsce zajmiemy.

A zagłosować warto. Co dla Elbląga oznacza ten plebiscyt i zajęcie wysokiego miejsca? — Poza możliwością zdobycia nagrody pieniężnej w postaci vouchera na zakupy i możliwości nabycia np. dekoracji świątecznych, wież kwiatowych czy mebli miejskich, które będą ozdobą naszego miasta, oraz satysfakcją, że elblążanie doceniają starania miasta o jego wizerunek, jest to też reklama Elbląga w Polsce — odpowiadają pracownicy ZZM w Elblągu. Glosować można do godziny 18!

red.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB