MOSiR zaprasza: trenuj tenis

2021-08-20 18:02:20(ost. akt: 2021-08-20 12:35:54)

Autor zdjęcia: MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na kolejne zajęcia w ramach Wakacji z MOSiR-em. W sobotę, 21 sierpnia, o godz. 9, na korcie wewnątrz Toru Wrotkarskiego Kalbar, rozpoczną się kolejne zajęcia tenisowe z instruktorem. Udział w imprezie jest bezpłatny.
W okresie letnim na Torze Kalbar można nie tylko jeździć na rolkach, wrotkach, rowerkach biegowych, hulajnogach czy grać w koszykówkę lub siatkówkę. Można także szlifować swoje umiejętności tenisowe. Są to zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcieliby poznać tajniki prawidłowych odbić i przede wszystkim trochę się poruszać. Wraz z profesjonalnym instruktorem ze szkoły tenisa Score będzie można nauczyć się podstaw i przećwiczyć je od razu na korcie, a także doszlifować swoje umiejętności.

Można przynieść ze sobą swój sprzęt, ale będzie możliwość skorzystania także z rakiet udostępnionych przez organizatorów. Prosimy o zaopatrzenie się w wodę i odpowiedni sportowy ubiór. Zajęcia będą trwały od 9 do 12.

Warto także przypomnieć, że korty na Torze Kalbar można również wynajmować w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji na temat kortów znajduje się na stronie MOSiR.

MOSiR