Sobota, 23 października 2021. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zarabiasz za mało? Zobacz, w których branżach zarobisz najwięcej!

2021-09-07 08:01:23 (ost. akt: 2021-09-07 10:02:40) Artykuł sponsorowany

Wielu pracowników orientuje się w trakcie swojej kariery zawodowej, że zarabia za mało. Konfrontując płace z innymi członkami rodziny lub znajomymi często zadajemy sobie pytanie: „Dlaczego on czy ona zarabia więcej, a wcale nie ma lepszego wykształcenia czy wyższych kwalifikacji?” Znana firma rekrutacyjna gowork.pl oferuje wiele ogłoszeń o pracę, które oferuję ciekawe zarobki, z pewnością przewyższające wiele innych. Sprawdź to!

Dlaczego chcemy zarabiać więcej?

Na to, ile chcemy zarabiać ma wpływ wiele czynników. Przeważnie chcemy, żeby na nasze konto wpływały wyższe kwoty, gdy potrafimy coraz więcej i zdobywamy większe doświadczenie. Swoją kieszeń weryfikujemy także wobec obowiązujących cen towarów i usług, które ostatnio z powodu szalejącej inflacji w Polsce niestety rosną. I wreszcie – last but not least - jak mawiają anglojęzyczni, rosną także nasze potrzeby. Chcemy kupować rozmaite gadżety, jeździć na wakacje, a gdy zakładamy rodzinę, to mamy wrażenie, że wszelkie wydatki są studnią bez dna.

Jakie zawody przykuwają uwagę ze względu na swoje zarobki?

Z pewnością pośród dostępnych na gowork.pl ofert pracy najbardziej w oczy rzucają się te, w których zarobki są w euro. Te dotyczą przede wszystkim ogłoszeń o pracę dla kierowców – ci mogą liczyć na wypłatę od 3 do nawet 6 tys. euro.

Ponadto nie da się ukryć, że najwięcej można zarobić na stanowiskach kierowniczych – kierownik budowy może liczyć na pensję od 10 tys. do 12 tys., kierownik produkcji od 7 tys. do 10 tys., zaś kierownik działu konstrukcyjnego może zarabiać nawet 20 tys. złotych miesięcznie!

Na zarobki rzędu kilku tysięcy mogą liczyć także przedstawiciele branży IT, informatycy oraz kierownicy budowy. Tutaj można spodziewać się kilku tysięcy, a nawet 10 tys. złotych.

Warto uważnie śledzić wszystkie oferty, ponieważ można znaleźć pracę, która według powszechnych stereotypów może nie być dobrze opłacana, ale konkretna oferta może zadać temu kłam. Ponadto nie można zapominać, czy pojęcia „dobra płaca” jest subiektywne, ponieważ każdy ma inne oczekiwania.

Nie czekaj ani chwili dłużej!

Jeśli zatem zostałeś już dostatecznie przekonany, że warto poszukać lepiej płatnej pracy – wejdź na praca w Olsztynie i szukaj odpowiednich dla siebie ofert pracy! Możesz być pewien, że już niedługo twój status materialny znacznie się poprawi i będzie cię stać, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki.

Marta Wiśniewska


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB