Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu zaprasza na festyn rodzinny. Moc atrakcji gwarantowana

2021-09-14 16:00:28(ost. akt: 2021-09-14 14:58:07)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: pixabay

Lokalna i szkolna społeczność, która zawita w najbliższy piątek do Szkoły Podstawowej numer 11 w Elblągu na pewno spędzi przemiłe popołudnie. Wszystko za sprawą festynu rodzinnego, podczas którego na wszystkich czekać będą niezliczone atrakcje.
Festyn rodzinny pt. "Rodzina w formie" to zadanie finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020, które swoją inaugurację będzie miało 17 września 2021 roku o godzinie 16.00 przy Orliku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Korczaka 34 w Elblągu.

Organizatorzy festynu przygotowali liczne atrakcje, dzieląc je na strefy.


W części rozrywkowej na odwiedzających będzie czekało mnóstwo atrakcji, 13 animatorów zadba o ich pomyślny przebieg, co oznacza, że będą zachęcać do korzystania ze stanowisk, koordynować je, a przede wszystkim odpowiadać za dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Nie zabraknie między innymi dmuchanych instalacji takich jak: tor przeszkód, zjeżdżalnia "Bajdocja", czy zamek do skakania. Oprócz tego pojawią się szczudełka dla dzieci - nauka balansowania na wysokości, Mega Jenga rozwijająca kreatywność, zdolności manualne i logiczne.

Najmłodsi wezmą udział w malowaniu twarzy hipoalergicznymi farbami, a dla smakoszy pojawi się puszysta wata cukrowa, której nie może zabraknąć na żadnym udanym festynie.

Będą też interaktywne pokazy baniek mydlanych, a także sprawdzian umiejętności w kultowych grach takich jak: Twister, szczur, mega skakanka, przeciąganie liny, nie wykluczony jest też udział w zawodach rzutu podkową.

Dla uzdolnionych plastycznie dzieci będzie przygotowane stanowisko malowania na streczu. Na rozpiętej folii powstanie dużych rozmiarów obraz. Miejsca do malowania nie zabraknie.

W strefie kulinarno-wypoczynkowej będzie można się zrelaksować oraz skosztować przepysznych ciast przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.

Na spragnionych zdrowej rywalizacji, w strefie Arki Gier, będą czekały planszówki. Nie zabraknie również współzawodnictwa w wyścigach na hulajnogach.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu