Czwartek, 2 lutego 2023. imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy

Pasłęczanin w niedzielnym „Kole fortuny”

2021-09-24 18:00:05 (ost. akt: 2021-09-24 09:24:39)
Bartłomiej Kulesza z Pasłęka powalczy o najwyższa nagrodę w niedzielnym "Kole fortuny"

Bartłomiej Kulesza z Pasłęka powalczy o najwyższa nagrodę w niedzielnym "Kole fortuny"

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Na swoim koncie ma już udział m.in. w programach „Jeden z dziesięciu” czy „Familiada”. Jak mówi, to nie tylko możliwość zarobku, ale i hobby. W niedzielę w „Kole fortuny” zobaczymy pana Bartłomieja z Pasłęka.

„Koło fortuny” to teleturniej, który cieszył się w Polsce popularnością już w latach 90. Na nowo emitowany jest od 2017 na antenie TVP, a od 2019 prowadzą go Norbi i Izabella Krzan.

Program nie tylko gwarantuje wielkie emocje i cenne nagrody, ale i dobrą zabawę, o czym przekonał się 42-letni Bartłomiej Kulesza z Pasłęka.

– Lubuję się w teleturniejach, jestem też statystą i epizodystą, więc występy przed kamerą mnie nie stresują. Programy tego typu to dodatkowa pasja – swego rodzaju hobby, który zapewnia nie tylko dobrą rozrywkę, ale daje też możliwość zarobku – mówi pan Bartłomiej.

I dodaje: – Jakiś czas temu zgłosiłem się na casting do „Koła fortuny” i udało mi się zakwalifikować do programu, emisja odcinka z moim udziałem zaplanowana jest na najbliższą niedzielę 26 września. Będzie można go obejrzeć o 14:35 na TVP 2.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich przed telewizory. Trzymamy kciuki za pana Bartłomieja i już zapraszamy na relację po emisji odcinka z udziałem pasłęczanina.