Czwartek, 8 czerwca 2023. imieniny: Ady, Celii, Medarda

Reprezentant IKS Atak Elbląg Adam Wiśniewski na zawodach we Włoszech

2021-10-11 12:00:43 (ost. akt: 2021-10-11 11:36:16)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Zakończyły się Igrzyska SUDS Open Euro Trigames 2021, które odbyły się we włoskiej Ferrarze (Włochy) w dniach 04-11.10.2021. Skład polskiej reprezentacji tworzyli pływacy, lekkoatleci, judocy i tenisista stołowy. Integracyjny Klub Sportowy "ATAK" Elbląg reprezentował judoka Adam Wiśniewski.

Zawodnicy z 17 państw na Igrzyskach SUDS Open Euro Trigames 2021 a wśród nich biało-czerwona 29-osobowa reprezentacja Polski.

Kończymy rywalizację z czterema krążkami dla naszej reprezentacji w indywidualnych walkach. Judocy Tymoteusz Kełpiński oraz Oliver Trepiński zdobyli srebrne medale igrzysk europejskich SUDS Open Euro Trigames, a Michał Miszkowski i Adam Wiśniewski (IKS Atak) wywalczyli na tatami brązowe medale.
Adam Zimny z Michałem Brózio tym razem bez podium. Chłopakom zabrakło trochę szczęścia, ale widać wielki potencjał.

Gratulacje dla całej ekipy, kadry szkoleniowej, opiekunów i kibiców. Zdobyte doświadczenie i nowe przyjaźnie zostaną na lata.

W Turnieju Drużynowym Reprezentacja Polski zajęła 2 miejsce. W finale spotkały się reprezentacja naszego kraju i Włosi – gospodarze igrzysk. Walka była bardzo zacięta, a o zwycięstwie zadecydowała dogrywka. W naszym zespole w kategorii 57 kg wystąpiła reprezentantka Szwecji Amanda Orrbo.

Trenerzy przygotowujący na co dzień zawodników klubowych to Paulina Dąbrowska oraz Michał Dąbrowski IKS ATAK Elbląg/Ada Dadci Smoliniec UKS Ada Judo Fun.

Fot. archiwum prywatne

IKS Atak