Niedziela, 5 grudnia 2021. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wnioski o Nagrody Prezydenta

2021-10-27 16:01:56 (ost. akt: 2021-10-27 10:05:40)

Autor zdjęcia: UM Elbląg

Wzorem lat ubiegłych prezydent Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga. Wnioski można składać do 15 listopada.

Nagroda Prezydenta Elbląga – indywidualna lub grupowa - stanowi wyraz uznania za szczególne działania podejmowane na rzecz Elbląga i jego mieszkańców.

Przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z kategorii: przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna oraz kategoria inne.

Szczegółowy regulamin określający tryb i zasady przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem dpkit@umelblag.pl.

Wnioski należy złożyć w wersji papierowej w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki, przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu oraz przesłać drogą elektroniczną w formacie do edycji na adres: dpkit@umelblag.pl w terminie do 15 listopada br.

Czekamy na propozycje osób/instytucji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.

UM Elbląg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB