Kolejne uderzenie w punkty z hazardem

2021-10-27 12:35:44(ost. akt: 2021-10-27 12:40:12)

Autor zdjęcia: KAS

Funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej KAS zajęli 9 automatów i 4 komputery do gier. Kontrole przeprowadzili w punktach w Działdowie, Iławie i Nowym Mieście Lubawskim.
Dziewięć zajętych automatów i cztery komputery do gier, to efekt trzech kontroli przeprowadzonych przez funkcjonariuszy KAS z Elbląga.

14 października weszli do punktu gier w Działdowie, gdzie zastali cztery stanowiska komputerowe do prowadzenia gier hazardowych. W nocy z 14 na 15 października br. poinformowani przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Iławie udali się do lokalu w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie zabezpieczyli pięć czynnych automatów. Kilka dni później, podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami KPP w Iławie ujawnili cztery nielegalne urządzenia w jednym z iławskich lokali. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń pies policyjny wykrył narkotyki.

We wszystkich przypadkach automaty oraz komputery zostały zabezpieczone. W toku kontroli funkcjonariusze KAS przeprowadzili eksperymenty procesowe, potwierdzające komercyjny charakter urządzeń. Sporządzono również dokumentację, która trafi do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

mł. asp. Marta Rosiak, oficer prasowy Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. marecky #3082306 | 5.173.*.* 24 lis 2021 21:52

    Po kolei będą wszystko zamykać, już dawno sie przerzuciłem na prosperity pearls online. Nie robie sobie kłopotów a jest więcej funu

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz