Poniedziałek, 27 czerwca 2022. imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Warmińsko-Mazurskim Jarmark Wyrobów Artystycznych w Elblągu

2021-12-02 14:33:11 (ost. akt: 2021-12-02 12:50:08)
Pani Elżbieta na swoim stosiku oferować będzie najmodniejsze w tym sezonie  ozdoby choinkowe wykonane metodą makramy

Pani Elżbieta na swoim stosiku oferować będzie najmodniejsze w tym sezonie ozdoby choinkowe wykonane metodą makramy

Autor zdjęcia: Materiały CSE "Światowid"

Jedyne w swoim rodzaju ozdoby bożonarodzeniowe, wyjątkowe świąteczne dekoracje i niepowtarzalne prezenty — to wszystko będziecie mieli szansę znaleźć na sobotnim jarmarku, promującym lokalnych rękodzielników.

Ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje świąteczne, wyroby z makramy, odzież, zabawki i inne artystyczne drobiazgi, które mogą być doskonałymi prezentami świątecznymi, ale również żywność naturalną będzie można kupić na Warmińsko-Mazurskim Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA, na który elbląski Światowid zaprasza w najbliższą sobotę 4 grudnia w godzinach 10-17.

— SztukaTERRiA wraca do kalendarza imprez, które odbywają się w CSE Światowid w Elblągu. Wydarzenie niezmiennie przyciąga zarówno ciekawych twórców z naszego województwa, jak i elblążan zainteresowanych zakupem nietuzinkowych ozdób i prezentów — przekazują organizatorzy.

Już w sobotę swoje wyroby będzie prezentowało ponad czterdziestu wystawców z całego regionu. A wśród nich m.in. artyści ludowi ze swoimi rzeźbami, obrazami i ceramiką, rękodzielnicy, rzemieślnicy i osoby, oferujące naturalną żywność — miody, syropy, ciasta, lizaki, chleby czy soki.

Nie zabraknie stoiska plastycznego dla dzieci, które rodzicom umożliwi spokojne zrobienie zakupów, a najmłodszym uczestnikom jarmarku zapewni rozrywkę w kreatywnym wydaniu.

Na wszystkich odwiedzających czekają również konkursy, w których nagrody stanowić będą przekazane przez wystawców produkty.