Poniedziałek, 16 maja 2022. Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Skandal w elbląskim liceum? Uczniowie wykrzykiwali antyrządowe hasła

2022-01-19 10:11:39 (ost. akt: 2022-01-19 10:21:18)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: archiwum GO

W sieci pojawiło się nagranie ze studniówki w III Liceum Ogólnokształcącym. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie hasła, które podczas zabawy wykrzykiwali uczniowie.

Skandal na balu w Elblągu. Po imprezie do sieci trafiło nagranie, jak maturzyści bawią się przed sceną, skandując wulgarne hasło „j***ć PiS”. Oryginalny film został już usunięty, ale wideo nadal krąży w sieci – informuje portal tvp.info.

Impreza odbyła się 15 stycznia, a wspomniane wideo zostało opublikowane w sieci przez jednego z uczniów.

W rozmowie z portalem tvp.info dyrektorka szkoły Beata Orzech przyznała, że cała sytuacja jest dla szkolnej społeczności nauczką.

– Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory – powiedziała dziennikarzom TVP Beata Orzech.

Dyrektorka poinformowała, że z uczniem, który opublikował nagranie, została już przeprowadzona rozmowa – z jego rodzicami również.

– Niestety incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani – powiedziała tvp.info dyrektorka III LO w Elblągu.

My również poprosiliśmy Beatę Orzech o stanowisko w tej sprawie. Do tematu powrócimy.

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Claudia Klein #3091687 | 45.87.*.* 13 lut 2022 22:47

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą i doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. dyrektor #3088796 | 5.173.*.* 23 sty 2022 13:29

  Za studniówkę odpowiedzialny jest Dyrektor szkoły, który nie dopilnował formalności. To wychowawcy przygotowują młodzież do balu i oni również nadzorują program artystyczny i przebieg balu. Młodzież dostała przyzwolenie na takie zachowanie i dlatego głowa tej szkoły powinna polecieć. W szkole nie ma miejsca na takie zachowania.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Magda #3088450 20 sty 2022 14:39

  Super ze młodzież choć połowicznie dobrze myśli, powinni jeszcze odśpiewać gwiazdki dla reszty partii. Bo co za różnica czy okrada nas PiS czy PO?

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. mr #3088405 | 95.160.*.* 20 sty 2022 09:44

  Witam, studniówka była zorganizowana poza szkołą, za pieniądze uczniów, nauczyciele byli gośćmi, czyli było to prywatne spotkanie ;-) więc oburzenie niewuzasadnione

  Ocena komentarza: warty uwagi (23) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. za #3088394 | 185.144.*.* 20 sty 2022 09:10

   komuny mieliby "ZAPEWNIONE" studia a potem wysokie stanowiska.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (14)