Pieniężno: Tragedia podczas prac na cmentarzu. Nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

2022-02-02 13:56:36(ost. akt: 2022-02-02 14:01:20)

Autor zdjęcia: PSP Braniewo

W środę 2 lutego około godziny 13.00 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem podnośnika hydraulicznego. Podczas podcinania drzew doszło do wypadku, w którym na miejscu zginął jeden z pracowników.
Prawdopodobnie w wyniku awarii podnośnika hydraulicznego koszowego doszło do opadnięcia ramienia i kosza, w którym znajdowało się dwóch pracowników wykonujących podcinką drzew na cmentarzu — relacjonuje Ireneusz Ścibiorek z PSP w Braniewie.

W wyniku uderzenia kosza o podłoże śmierć na miejscu poniósł jeden mężczyzna.


— Druga osoba po ewakuacji z kosza została przekazana dla zespołu ratownictwa medycznego z Pieniężna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z OSP Pieniężno, strażaków z PSP w Braniewie, policjantów oraz zespół ratownictwa medycznego — informuje Ścibiorek.


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Claudia Klein #3091696 | 45.87.*.* 13 lut 2022 22:48

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą i doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 2. Duma Warmii #3090193 | 79.190.*.* 3 lut 2022 07:45

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. To przynajmniej kondukt się nie nachodzi

 3. zientar #3090191 | 95.160.*.* 3 lut 2022 06:33

  Andrzeju spoczywaj w pokoju :(

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 4. sd #3090141 | 213.5.*.* 2 lut 2022 16:36

  Środek zimy to nie najlepszy okres na prowadzenie tego typu prac.Sprzęt zamarznięty, przewody hydrauliczne poddane na działenie niskich temperatur i gęsty olej hydrauliczny. Zwiększone ciśnienie w ukłądzie powoduje szybkie rozerwanie przewodu i natychmiastowy opad ramienia jak w tym przypadku. Ktoś kto zlecił prace w tych warunkach powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)