Utrudnienia w ruchu przy ulicy Janowskiej

2022-02-24 16:32:58(ost. akt: 2022-02-24 15:53:20)

Autor zdjęcia: pixabay

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego informuje, że od 28 lutego br. wznowione zostaną roboty budowlane związane z budową ulicy Janowskiej. W związku z koniecznością usunięcia kolizji z projektowaną drogą w obrębie skrzyżowania z ulicą Hetmańską w pierwszej kolejności rozpoczną się prace związane z przebudową linii elektroenergetycznej.
Na czas robót konieczne będzie wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu, tj. wyłączony z ruchu zostanie istniejący wjazd z ulicy Hetmańskiej oraz wyznaczony zostanie przejazd tymczasowy z ulicy Hetmańskiej. Dojazd na teren osiedla i stacji paliw odbywać się będzie mógł tymczasowym zjazdem o nawierzchni z płyt betonowych z ulicy Hetmańskiej. W związku z powyższym zmianie ulegnie organizacja ruchu w wyniku której wjazd na teren osiedla i wyjazd z niego będzie odbywał się wyłącznie po stronie wschodniej jezdni ulicy Hetmańskiej.

Departament Zarządu Dróg Urzędu Miejskiego prosi o niezastawianie pojazdów na tymczasowej drodze dojazdowej do osiedla i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu wprowadzonej na czas trwania robót oraz o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Fot. UM Elbląg