środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Nowe wodne tory przeszkód na Dolince

2022-04-06 13:35:09 (ost. akt: 2022-04-06 10:06:24)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

W Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka po raz kolejny pojawią się dmuchane tory przeszkód. W dwóch basenach znajdą się więc atrakcje i dla dzieci i dorosłych. Z torów będzie można skorzystać już od piątku rano aż do niedzielnego wieczoru.

Dmuchane tory przeszkód to cykliczne atrakcje, które urozmaicają pobyt na basenie. To bowiem znakomita forma rozrywki, połączonej z pływaniem i dobrą zabawą. Ich pokonanie sprawia mnóstwo satysfakcji i poprawia humor. W efekcie za każdym razem tory cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród elblążan.

Na powierzchni basenu sportowego znajdzie się większy tor, dla trochę starszych użytkowników. Będzie można sprawdzić zupełnie nowe przeszkody, inne od tych, które poprzednio odwiedziły nasze miasto. W strefie rekreacyjnej pojawi się natomiast mniejsza wersja toru, który przeznaczony będzie dla najmłodszych. Przy każdym z torów znajdować się będą ratownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo wszystkich osób.

Zabawa rusza w piątek, 8 kwietnia, a tor będzie cieszył odwiedzających do niedzieli, w godzinach 6-22. Wejście w cenie zwykłego biletu na basen.

MOSiR Elbląg