Sobota, 3 grudnia 2022. imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

W sobotę festyn w Parku Dolinka

2022-04-21 06:57:30 (ost. akt: 2022-04-21 06:57:13)

Autor zdjęcia: MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje imprezę, która odbędzie się na nowo powstałym placu zabaw w Parku Dolinka. Będą konkursy dla dzieci, wojskowe atrakcje, zajęcia sportowe dla każdego oraz możliwość zakupu lodów czy waty cukrowej. Wstęp bezpłatny.

Wiosenna Dolinka będzie pierwszą imprezą zorganizowaną po rewitalizacji Parku. Nowy plac zabaw, alejki oraz cała infrastruktura od momentu otwarcia przyciągają wielu elblążan. Rodziny z dziećmi mogą spędzić tam czas aktywnie, w bezpiecznych warunkach, w otoczeniu pięknej przyrody — przekazują organizatorzy.

I dodają: — Park ten wypełni się dodatkowymi atrakcjami. W sobotę 23 kwietnia, od godz. 11:00, będzie można skorzystać z ciekawych propozycji. Na terenie placu zabaw odbędą się konkursy z nagrodami dla dzieci. Najmłodsi skorzystają także z zajęć ogólnorozwojowych z piłki nożnej. Wojska Obrony Terytorialnej zaproszą do zabawy w paintball oraz na swoim torze przeszkód.


Dla nieco starszych organizatorzy przygotowali rowery elektryczne. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił, biorąc udział w zajęciach, prowadzonych przez trenerkę personalną Annę Woronowicz. Wszystkie te propozycje będą bezpłatne. Podczas imprezy będzie można także zakupić lody, watę cukrową lub popcorn.

Festyn potrwa do godz. 14:00.