Poniedziałek, 30 stycznia 2023. imieniny: Martyny, Macieja, Teofila

Elblążanie bawili się na festynie w Parku Dolinka

2022-04-26 16:03:52 (ost. akt: 2022-04-26 12:57:00)

Autor zdjęcia: SM Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował imprezę, która odbyła się na nowo powstałym placu zabaw w Parku Dolinka. Były konkursy dla dzieci, wojskowe atrakcje, zajęcia sportowe dla każdego oraz możliwość zakupu lodów czy waty cukrowej.

Wiosenna Dolinka była pierwszą imprezą zorganizowaną po rewitalizacji Parku. Nowy plac zabaw, alejki oraz cała infrastruktura od momentu otwarcia przyciągają wielu elblążan. Rodziny z dziećmi mogą spędzić tam czas aktywnie, w bezpiecznych warunkach i w otoczeniu pięknej przyrody.

Park ten w sobotę 23 kwietnia wypełnił się dodatkowymi atrakcjami. Na terenie placu zabaw odbyły się konkursy z nagrodami dla dzieci. Najmłodsi skorzystali także z zajęć ogólnorozwojowych z piłki nożnej. Wojska Obrony Terytorialnej zaprosiły do zabawy w paintball oraz na swoim torze przeszkód.

Dla nieco starszych organizatorzy przygotowali rowery elektryczne. Każdy mógł spróbować swoich sił, biorąc udział w zajęciach, prowadzonych przez trenerkę personalną Annę Woronowicz. Wszystkie te propozycje był bezpłatne.


Elblążanie tłumnie odpowiedzieli na zaproszenie.

MOSiR