Piątek, 1 lipca 2022. imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana

Kwiaty na Dzień Matki? Tylko w kwiaciarni Azalia w Elblągu

2022-05-22 10:00:00 (ost. akt: 2022-05-20 10:22:58)

Autor zdjęcia: Kwiaciarnia Azalia w Elblągu

Wszystkie mamy najbardziej ucieszy miłość i uśmiech ich pociech, ale warto obdarować je w dniu ich święta kwiatami. A najpiękniejsze — jak zawsze — czekają w Azalii.

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca — to miłość macierzyńska” — pisał Józef Ignacy Kraszewski.

A w powieści Melchiora Wańkowicza „Ziele na kraterze” przeczytamy: „Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie”.

Mamy to najważniejsze kobiety w naszym życiu, a już niecały tydzień dzieli nas od wyjątkowego święta. Na 26 maja najlepszym prezentem dla każdej matki będzie — jak każdego innego dnia — miłość i uśmiech jej dziecka, ale naszym zdaniem mamom należy się też laurka, coś słodkiego, zaproszenie na obiad, albo — tradycyjnie — bukiet najpiękniejszych kwiatów.

— Każdego roku na każde święto przygotowujemy jakąś specjalną niespodziankę, wpisującą się w aktualne trendy — informuje elbląska kwiaciarnia Azalia, która mieści się przy ulicy 12 Lutego.

— Tegoroczny Dzień Matki będzie bardzo kolorowy! W naszej kwiaciarni pojawią się motyle — będą zdobiły bukiety, flower boxy, kosze z kwiatów ciętych i doniczkowych. W bukietach znajdą się kwiaty letnie — piwonie, hortensje, lewkonie, lwie paszcze i wiele, wiele innych — zapowiada Azalia.

I przekazuje: — W tym sezonie królują bukiety lekkie, delikatne i kobiece… Oczywiście pełne motyli! Ale to nie wszystko. Przygotowaliśmy również kolekcję zielonych lasów w słojach i pustynne dzbany z sukulentami. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą obdarować swoje mamy przepięknymi i wyjątkowymi prezentami.

Fot. Azalia Elbląg

Fot. Azalia Elbląg

Fot. Azalia Elbląg