Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Cyrk Zalewski w Elblągu! Mamy darmowe wejściówki!

2022-06-01 18:00:00 (ost. akt: 2022-06-01 14:52:56)
Warto zaznaczyć, że program Cyrku Zalewski stawia na prezentowanie utalentowanych ludzi i rezygnuje z pokazów z udziałem zwierząt

Warto zaznaczyć, że program Cyrku Zalewski stawia na prezentowanie utalentowanych ludzi i rezygnuje z pokazów z udziałem zwierząt

Autor zdjęcia: Cyrk Zalewski

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Elbląga będą mieli szansę obejrzeć je na jednym z dwóch zaplanowanym spektakli już 5 czerwca. Mamy dla Was darmowe wejściówki!

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji Dnia Dziecka rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.

Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Elbląga. Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie przy Parku Rozrywki Nowa Holandia. Spektakle odbędą się 5 czerwca o godzinie 13.00 i 16.00.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO.

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m.in. z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

– Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do niej kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Warto zaznaczyć, że program Cyrku Zalewski stawia na prezentowanie utalentowanych ludzi i rezygnuje z pokazów z udziałem zwierząt.

Co zrobić, by otrzymać darmowe wejściówki?


Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia (dorosły + dziecko do lat 12) na cyrkowe show. Aby je zdobyć, wystarczy napisać do nas na gazeta@dziennikelblaski.pl, wpisując w tytule "Cyrk Zalewski", a w treści podając odpowiedź na pytanie: Za co najbardziej lubisz wiosnę?


Fot. Cyrk Zalewski

Fot. Cyrk Zalewski