środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Akademia ZKS Olimpia Elbląg podsumowała sezon

2022-06-23 15:23:16 (ost. akt: 2022-06-24 08:54:44)

Autor zdjęcia: Olimpia Elbląg

Bardzo się cieszę, że na mapie Elbląga jest miejsce, które pozwala najmłodszym na aktywne i produktywne spędzanie wolnego czasu — przyznaje wiceminister aktywów państwowych Andrzej Śliwka, który uczestniczył w podsumowaniu sezonu Akademii ZKS Olimpia Elbląg. Impreza połączona z Dniem Dziecka odbyła się w środę 22 czerwca na boisku przy ul. Moniuszki 29.

Za nami kolejny emocjonujący sezon, który dzieci i młodzież z Elbląga i okolic spędziła na meczach i treningach piłkarskich. Miałem wyjątkową przyjemność uczestniczyć w podsumowaniu sezonu Akademii ZKS Olimpia Elbląg połączonego z Dniem Dziecka oraz wręczyć okazjonalne nagrody dla wyróżniających się piłkarzy w rocznikach 2004-2016 — relacjonuje wiceminister Andrzej Śliwka.

Warto dodać, że w Akademii trenuje w sumie niemal 500 piłkarek i piłkarzy.
— Wszystkim dzieciom i młodzieży gratuluję decyzji o pielęgnacji swojej pasji do sportu w aktywny sposób — treningi to nie tylko zabawa, ale także inwestycja w wasze zdrowie i charakter. Życzę wam, aby następny sezon przyniósł kolejne sportowe sukcesy — przekazuje Andrzej Śliwka.