Czwartek, 30 marca 2023. imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Elbląg: Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie

2022-08-01 10:35:00 (ost. akt: 2022-08-01 10:35:06)

Autor zdjęcia: organizator

Już w niedzielę 7 sierpnia na zaproszenie Lasów Państwowych, Marcin Możdżonek zawita do Elbląga, żeby na świeżym powietrzu aktywizować ruchowo mieszkańców miasta… w lesie. Dokładniej w urokliwej scenerii polany w elbląskiej Bażantarni, gdzie odbędzie się ostatni z czterech wyjątkowych Treningów Siatkarskich.

Multimedalista największych siatkarskich imprez oraz Regionalne Dyrekcje Lasów Państwowych i Nadleśnictwo Elbląg zapraszają na wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie aktywność na świeżym powietrzu, oraz proekologiczną edukację dzieci i młodzieży.

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego “Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” może okazać się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na przerwanie naszej codziennej rutyny. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu.

To przyjemne i pożyteczne połączenie razem z zestawem ćwiczeń opracowanym przez Marcina Możdżonka gwarantuje rewelacyjne efekty, dobrą zabawę i solidny zastrzyk endorfin! Przyjemność ze wspólnych ćwiczeń z Mistrzem Świata może być tym większa, bo nasz 242-krotny reprezentant Polski zaprosił do udziału w projekcie wyśmienitych sportowców, którzy będą mu asystowali podczas ćwiczeń. Do tej pory “Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie” odbyły się w Toruniu, Koninie i Szczecinie. Elbląg będzie ostatnim z czterech miast na trasie projektu.

Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego pod linkiem lub mailowo pod adresem: kontakt@mozdzonek.eu
Oprócz treningu na polanie w Bażantarni na wszytych odwiedzających wydarzenie czekały będą leśne stoiska edukacyjne, a dla najmłodszych dmuchańce, czyli nadmuchiwane place zabaw.

ELBLĄG | Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie
niedziela 7 sierpnia 2022 roku


Duża polana w Elbląskiej Bażantarni (przy wiacie Margitka)
Start: godzina 11:00
Wstęp: wolny (Uczestników treningu obowiązują zapisy)
Więcej informacji: www.mozdzonek.eu i www.elblag.gdansk.lasy.gov.pl

Fot. organizator