środa, 17 sierpnia 2022. imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Elbląg: Rozbójnicy na ulicy i plenerowy spektakl teatralny. Spektakl Świetlny już w sobotę 6 sierpnia

2022-08-05 10:00:06 (ost. akt: 2022-08-05 09:23:51)

Autor zdjęcia: MINSKMAZ.COM

Takiego spektaklu jeszcze nie było! Zbójnicka banda zaprasza na barwne widowisko, łączące w sobie sztukę cyrkową, żonglerkę, taniec i akrobatykę.

6 SIERPNIA
ROZBÓJNICY NA ULICY SPEKTAKL ŚWIETLNYFot. materiały organizatora

[clear[

Plenerowy spektakl teatralny "Spektakl Świetlny"
Sobota, 6.08, godz. 21.00 (warsztaty, a po warsztatach spektakl)
Miejsce: dziedziniec Muzeum Archeologiczno-Historycznego (a w razie niepogody sala Biblioteki Elbląskiej na ulicy św. Ducha)

Takiego spektaklu jeszcze nie było!
Zbójnicka banda zaprasza na barwne widowisko, łączące w sobie sztukę cyrkową, żonglerkę, taniec i akrobatykę.

Ręcznie malowane kostiumy, kolorowe motyle, sześcian, akrobatyka w kole cyrkowym, pixel poi — to tylko niektóre z zaskakujących elementów, jakie będzie można zobaczyć podczas przedstawienia. Przed nami pokaz fascynujących umiejętności oraz niepowtarzalna muzyka i atmosfera…

— Po raz pierwszy w historii późną nocą zapraszamy na spektakl w niesamowitym klimacie światła ultrafioletowego, który porywa widza w bajkowy, kolorowy świat, na długo zapadając w pamięć — zapraszają organizatorzy.

I dodają: — Zanim jednak rozpoczniemy spektakl zaprosimy wszystkich do wspólnego budowania wielkoformatowego w czasie warsztatów, które wystartują punktualnie o 21.00. To będzie świetna okazja do tego, żeby poszaleć na wielką skalę i poczuć, czym jest duch zespołowego działania.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Projekt "Rozbójnicy na ulicy" realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląga. Partnerami tegorocznych wydarzeń są Centrum Sztuki Galeria EL, Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Biblioteka Elbląska.