środa, 1 lutego 2023. imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

Rozbójnicy na ulicy 2022: Już w niedzielę 14 sierpnia plenerowy spektakl teatralny Odkrywcy

2022-08-10 08:47:26 (ost. akt: 2022-08-10 08:50:06)

Autor zdjęcia: Teatr Fuzja

Teatr Fuzja zaprasza wszystkich najmłodszych i tych ciut starszych na wyjątkową podróż — szaloną przygodę, w której trakcie będziemy odkrywać sekrety, tropić dziwne sprawy, przeżywać przygody i wykazywać się nie lada sprytem.

Co będzie się grało?
Plenerowy spektakl teatralny
Odkrywcy
Niedziela, 14.08, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria El

Teatr Fuzja zaprasza wszystkich najmłodszych i tych ciut starszych na wyjątkową podróż — szaloną przygodę, w której trakcie będziemy odkrywać sekrety, tropić dziwne sprawy, przeżywać przygody i wykazywać się nie lada sprytem. Dowiemy się też, w jaki sposób trzeba przygotować się do podróży tak, by była ona bezpieczna.

"Odkrywcy" to spektakl, w którym widzowie razem z głównymi bohaterami przemierzają świat i współtworzą niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiają, że najmłodsi odbiorcy nie tylko się bawią, ale także dowiadują się różnych ciekawostek.

— A po spektaklu sprawdzimy wspólnie ile najważniejszych, najcenniejszych rzeczy z planety Ziemia zmieści się w niewielkim pudełku. Dowiemy się tego podczas rodzinnych warsztatów pakowania się na podróż po kosmosie — zachęcają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.