Niedziela, 26 marca 2023. imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Elbląg: Bezpieczeństwo podczas meczu pomiędzy Olimpią Elbląg a Stomilem Olsztyn. Policjanci stanęli na wysokości zadania

2022-08-11 15:36:46 (ost. akt: 2022-08-11 15:41:54)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Policjanci z Elbląga wspierani przez oddziały prewencji z Olsztyna oraz Gdańska zabezpieczali mecz pomiędzy Olimpią Elbląg a Stomilem Olsztyn. Nie było przypadków zakłócania porządku i zdarzeń kryminalnych na terenie Elbląga, nikt nie odniósł obrażeń, nikogo nie zatrzymano. W zabezpieczeniu brało udział kilkuset funkcjonariuszy.

W środę 10 sierpnia policjanci z Elbląga zabezpieczali mecz pomiędzy Olimpią Elbląg a Stomilem Olsztyn. Elbląskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z Olsztyna, Gdańska oraz z powiatów garnizonu warmińsko-mazurskiego. Mecz był imprezą masową o podwyższonym ryzyku.

W jej zabezpieczenie zaangażowanych było kilkuset funkcjonariuszy z oddziałów prewencji, jak również kryminalnych, którzy zadbali o to, aby nie doszło zakłócenia porządku przed meczem, w trakcie jego trwania oraz po samym widowisku. W imprezie wzięło udział blisko 3 tysiące kibiców. Kibice przyjezdni bezpiecznie powrócili do swoich domów. Nikt nie odniósł obrażeń, nikogo nie zatrzymano.
Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

KMP Elbląg