Przed nami 27. Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

2022-08-29 10:51:54(ost. akt: 2022-09-07 09:04:06)

Autor zdjęcia: EK

Stoiska, na których znaleźć można prawdziwe skarb, przegląd piosenki biesiadnej, konkursy, degustacje, występy artystyczne — to i jeszcze więcej już 10-11 września w ramach kolejnych targów ogrodniczych, które odbędą się w Starym Polu.
Kto jeszcze nie słyszał o targach w Starym Polu? Impreza o długiej tradycji z roku na rok przyciąga do niewielkiej miejscowości oddalonej o około 20 kilometrów od Elbląga kolejnych zainteresowanych — i to nie tylko ogrodnictwem. Bo oprócz licznych stoisk i wystawców, którzy pojawią się w Starym Polu specjalnie z myślą o pasjonatach ogrodnictwa, wydarzeniu towarzyszą atrakcje, które zainteresują każdego.

27. Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 10-11 września.


Na sobotę zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy i Żuławskie Święto Mleka. 10 września to również w Starym Polu pierwszy dzień Jubileuszowego Staropolskiego Przeglądu Piosenki Biesiadnej, a także konkursy, degustacje i występy artystyczne.

W niedzielę czekać nas będzie drugi dzień przeglądu piosenki biesiadnej. Podobnie jak w sobotę organizatorzy zapraszają też do zwiedzania stoisk. W dniach 10-11 września w Starym Polu będzie można znaleźć dosłownie wszystko — rośliny, meble i ozdoby ogrodowe, maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze, ale również rękodzieło, obrazy i biżuterię.

Nie zabraknie doradców i ekspetów z zakresu rolnictwa, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, budownictwa, systemów grzewczych czy ubezpieczeń.

Będzie wesołe miasteczko, wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików, a dla miłośników tradycyjnych przysmaków stoiska z prawdziwymi pysznościami. Fani zdrowej żywności będą mieli szansę zaopatrzyć się w naturalne wysokiej jakości produkty takie jak miody, wędliny, pieczywo czy soki, przetwory i przyprawy.

27. Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu zapraszają 10 i 11 września w godzinach 9-17.