Niedziela, 4 grudnia 2022. imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Elbląg: Nagi i pijany mężczyzna dewastował pawilon handlowy. Nie pamiętał gdzie zostawił spodnie. Musieli interweniować policjanci

2022-09-12 14:44:05 (ost. akt: 2022-09-12 14:46:58)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Policjanci z Elbląga zatrzymali 43-latka, który w centrum miasta chciał rozebrać drewniany pawilon handlowy. Był pijany i nagi. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie teraz za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 10 września przy skrzyżowaniu ulicy Hetmańskiej i Giermków. Policję zaalarmowali świadkowie zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu 43-letniego elblążanina, który dewastował drewniany pawilon handlowy. Nagi od pasa w dół mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Powiedział, że wracał ze spotkania z kolegami i poczuł, że musi dokonać rozbiórki. Nie pamiętał, gdzie zostawił spodnie.

Straty, jakich dokonał to szacunkowo 4 tysiące złotych. Dzisiaj usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nie był wcześniej notowany.

KMP Elbląg