Niedziela, 29 stycznia 2023. imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Braniewo: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na S22 w pobliżu miejscowości Wielkie Wierzno

2022-09-20 21:11:35 (ost. akt: 2022-09-20 21:13:28)

Autor zdjęcia: PSP Braniewo

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S22 w pobliżu miejscowości Wielkie Wierzno. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym volkswagenem nieprawidłowo wyprzedzał inne pojazdy i zderzył się czołowo z osobową skodą.

W sobotę 17 września o godzinie 19:30 oficer dyżurny braniewskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze S22, w pobliżu miejscowości Wielkie Wierzno. Na miejsce niezwłocznie skierowano policjantów, medyków oraz strażaków. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy osobowe, w których łącznie podróżowały trzy osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący volkswagenem nieprawidłowo wyprzedzał inne pojazdy. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka skodą. W wypadku ucierpiały trzy osoby, które zostały przetransportowane do szpitala. Na czas wykonywanych czynności na drodze, ruch był zablokowany. Teraz wyjaśnianiem wszelkich okoliczności tego wypadku zajmą się braniewscy kryminalni.

KPP Braniewo