Poniedziałek, 6 lutego 2023. imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Tczew: Ukradli baklavę w lokalu z kebabem, zniszczyli samochody i znieważyli policjantów

2022-09-21 13:49:11 (ost. akt: 2022-09-21 11:46:25)

Autor zdjęcia: KPP Tczew

Kolejne nietypowe zdarzenie miało miejsce w Tczewie. Informowaliśmy już o złodzieju, który ukradł cukier, by sprzedawać go na ulicy i mężczyźnie, który skradziony z marketu kosz na śmieci sprzedał na złom. Tym razem łupem złodziei padła baklava - deser sprzedawany w lokalu z kebabem.

W miniony piątek policyjni wywiadowcy z Tczewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli w lokalu z kebabem baklavę, a gdy wyszli z budynku, zniszczyli trzy samochody. Podczas interwencji jeden z nich znieważył funkcjonariuszy, a przy innym policjanci znaleźli narkotyki. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

16 września br. wywiadowcy z Komendy Powiatowej w Tczewie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17,18 i 21 lat, którzy ukradli baklavę o wartości 150 złotych z lokalu z kebabem w Tczewie.Tczew: Ukradł kosz na śmieci z marketu, pociął go i sprzedał na złom

Mężczyźni po opuszczeniu budynku zniszczyli 3 samochody zaparkowane na pobliskim parkingu. 21-latek dodatkowo odpowie za znieważenie funkcjonariuszy podczas interwencji. Odpowiedzialności karnej nie uniknie także 18-latek, przy którym mundurowi znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, za których posiadanie grozi do 3 lata pozbawienia wolności. Tester wykazał, że zabezpieczone środki to marihuana.


W ubiegły piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Tczew: Ukradł 120 kg cukru i sprzedawał go na mieście

KPP Tczew