Piątek, 7 października 2022. imieniny: Krystyna, Marii, Marka

Galeria EL zaprasza do zdjęcia. Wspólne zdjęcie wszystkich mieszkańców i mieszkanek Elbląga trafi do kapsuły czasu

2022-09-23 11:48:03 (ost. akt: 2022-09-23 14:39:58)

Autor zdjęcia: Centrum Sztuki Galeria EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki Elbląga, ale też turystów i miłośników sztuki do wspólnego zdjęcia, które trafi do kapsuły czasu tworzonej z okazji 60-lecia Galerii. Otwarcie kapsuły przewidziane jest za kolejnych 60 lat!

Wielu z Was uczestniczyło w pierwszej próbie wykonania wspólnego zdjęcia, które miałoby trafić do wspomnianej kapsuły czasu. Niestety, jak przekazuje Galeria, z przyczyn od niej niezależnych próba, która miała miejsce 28 sierpnia, nie powiodła się.

Galeria zaprezentowała jednak kolaż, będący pamiątką tego, jak wielu mieszkańców i mieszkanek Elbląga uczestniczyło w tym wyjątkowym wydarzeniu — to właśnie te zdjęcia prezentujemy na naszej okładce.

Centrum Sztuki Galeria EL jeszcze raz zaprasza wszystkich do wspólnego zdjęcia, które zostanie wykonane w czwartek 29 września.

— Nie poddajemy się i dajemy sobie drugą szansę! Serdecznie zapraszamy na ponowne wykonanie wspólnego zdjęcia w dniu 29 września, na godzinę 18.00 do nawy głównej podczas obchodów Jubileuszu 60-lecia Galerii EL. Do kapsuły czasu, która zostanie tego dnia umieszczona na terenie Galerii EL, trafi zarówno zdjęcie wykonane 29 września, jak i widoczny kolaż. Niech będzie nas jak najwięcej. Zapraszamy wszystkich serdecznie! — przekazuje Galeria EL.

Kapsuła czasu wraz z istotnymi dla Galerii EL pamiątkami i wydaniem Dziennika Elbląskiego, które właśnie trzymacie w rękach, zostanie umieszczona na dziedzińcu podczas świętowania Jubileuszu 60-lecia. Otwarcie kapsuły przewidziane jest za kolejne 60 lat.

Partnerem wydarzenia jest Dziennik Elbląski. Relację z uroczystości organizowanej 29 września w Centrum Sztuki Galeria EL znajdziecie na www.dziennikelblaski.pl.

Centrum Sztuki Galeria EL świętuje w tym roku diamentowy jubileusz. O historii tej niezwykłej instytucji przeczytacie w najnowszym wydaniu Dziennika Elbląskiego, który czeka w kioskach, na pocztach i w punktach prasowych, oraz na kupgazete.pl.


Obrazek w tresci