Niedziela, 28 maja 2023. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Nowe kino w Elblągu. Co zaoferuje widzom Cinema City?

2022-10-05 14:17:48 (ost. akt: 2022-10-05 14:43:20)

Autor zdjęcia: Kornelia Kiedrowska

14 października swoją działalność rozpoczyna pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Zlokalizowane zostało w Centrum Handlowym Zielone Tarasy przy ulicy Teatralnej 5, w bliskiej odległości od rynku. Ma szansę stać się nowym filmowym centrum miasta, w którym serca wszystkich elblążan będą biły mocniej. To 35 kino sieci, lecz pierwsze w którego aż sześciu salach znajdą się wyjątkowe, jeszcze wygodniejsze fotele, w których każdy widz poczuje się jak VIP.

Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy posiada 6 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 900 widzów. Wszystkie sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i najwygodniejsze fotele kinowe, które w elbląskim kinie sieci będą się bez wątpienia wyróżniać. Komfort i wygoda widzów została tu postawiona na pierwszym miejscu. Elblążanie obejrzą w Cinema City zarówno filmy w formacie 2D, jak i 3D, a repertuar kinowy na koniec roku jest bardzo obiecujący.

Filmy bez limitu w abonamencie – karta Unlimited


Cinema City to jedyna sieć kinowa w Polsce oferująca abonament kinowy dla swoich klientów - kartę Unlimited. Za 38 zł miesięcznie każdy posiadacz karty może oglądać filmy w kinie bez limitu. Unlimited to także dodatkowe benefity takie jak: zniżki na barze i w kawiarni, pokazy przedpremierowe, czy brak opłaty serwisowej przy zakupie biletów. W związku z otwarciem nowego kina Cinema City przygotowało promocję dla elblążan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Każdy, kto dołączy do programu Unlimited do 23 października otrzyma od sieci voucher na darmowy popcorn. Szczegółowe informacje o Unlimited znajdują się na www.cinema-city.pl/unlimited.

Oferta Rodzinna i Tanie Środy


W Cinema City filmy z kategorii familijnych objęte są specjalną ofertą, w której dorośli płacą za bilet tyle co dziecko, a dodatkowo mogą korzystać z promocyjnych cen zestawów przekąsek i napojów w barze. Widzowie mają także możliwość oglądania filmów w komfortowych warunkach i doskonałej jakości w niskiej cenie, wybierając seanse w każdą środę.

Od 14 października w nowoczesnym kinie

Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy na widzów czekać będą premiery takich filmów jak: “Amsterdam”, “Orzeł. Ostatni patrol”, “Zaproszenie”, czy “Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”. Kolejne tygodnie zaś to premiery wyczekiwanych produkcji: “Black Adam”, “Bejbis”, “Halloween. Finał”, “Listy do M.5”, “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “Królowa wojownik”, “Fabelmanowie”, czy “Dziwny Świat”. Wygląda więc na to, że ciężko będzie oderwać się od kinowego fotela. Najwyższa pora zacząć przeżywać filmowe emocje na wielkim ekranie w Cinema City! Wszystkie informacje oraz repertuar dostępne są na stronie: www.cinema-city.pl/kina/elblag .