środa, 1 lutego 2023. imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

XVII Plebiscyt Dziennika Elbląskiego na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców. Sprawdź aktualny ranking

2022-11-25 19:44:49 (ost. akt: 2022-11-25 12:05:13)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Poza Złotą Dziesiątką najpopularniejszych sportowców i najpopularniejszym klubem sportowym, podczas gali podsumowującej XVII Sportowy Plebiscyt Dziennika Elbląskiego ogłosimy zwycięzców kolejnych dwóch kategorii — Trener Roku 2022 i Działacz Roku 2022. A jak wyniki sms-owego głosowania prezentują się obecnie?

XVII Sportowy Plebiscyt Dziennika Elbląskiego

Dziennik Elbląski wraz z gronem kibiców już po raz siedemnasty nagrodzi najpopularniejszych sportowców z Elbląga i okolic. Trwa nie tylko głosowanie na zawodników, ale również na kluby sportowe z naszego regionu. Lista nominowanych nadal pozostaje otwarta, a każdy może zgłosić swoich nominowanych, pisząc do nas na gazeta@dziennikelblaski.pl.

LISTA NOMINOWANYCH SPORTOWCÓW I NOMINOWANE KLUBY SPORTOWEJak głosować na swoich faworytów i faworytki?
W piątek 4 listopada o godzinie 12:00 ruszyło SMS-owe głosowanie, które zakończy się w południe 3 lutego 2023 roku. Listy nominowanych sportowców, którzy mają szansę znaleźć się w Złotej Dziesiątce tegorocznego plebiscytu, oraz listę nominowanych klubów sportowych, spośród których najlepszy może być tylko jeden, znajdziecie poniżej i na www.dziennikelblaski.pl.
Aby zagłosować, należy odnaleźć właściwego kandydata lub kandydatkę na liście i wysłać pod numer 7248 wiadomość SMS o odpowiedniej treści. Koszt SMS to 2,46 zł z VAT. Wyniki głosowania ogłosimy 25 lutego — tradycyjnie — w gościnnych progach Hotelu Młyn w Elblągu.

Jak Złota Dziesiątka prezentuje się na tę chwilę? Jak widać, w ciągu minionego tygodnia w pierwszej dziesiątce nastąpiły pewne roszady.

Poniżej ranking ze środy 23 listopada:
1. Sielski Jakub (judo, Tomita Elbląg)
2. Lichocki Igor (boks, KSW Tygrys Elbląg)
3. Dębczyńska Oliwia (boks, UKS Kontra Elbląg)
4. Kot Mikołaj (kajakarstwo, UKS Silvant Kajak Elbląg)
5. Hypka Aleksandra (piłka ręczna, Start Elbląg)
6. Stapurewicz Paulina (piłka ręczna, Start Elbląg)
7. Głębocka Nikola (piłka ręczna, Start Elbląg)
8. Czernis Marcin (piłka nożna, Olimpia Elbląg)
9. Durma Adrian (kickboxing, UKS Silvant Kajak Elbląg)
10. Janik Igor (szachy, KS Hetman Elbląg)