Flex wynajął 17 100 m kw. w Panattoni Park Elbląg

2022-11-28 13:06:58(ost. akt: 2022-11-28 13:13:37)
Niemal całą powierzchnię Panattoni Park Elbląg wynajęła firma Flex

Niemal całą powierzchnię Panattoni Park Elbląg wynajęła firma Flex

Autor zdjęcia: panattonieurope.com

W październiku informowaliśmy, że Flex inwestuje w Elblągu, dzięki czemu powstaną nowe miejsca pracy dla magazynierów. Flex zyskał doskonałą lokalizację przy drodze ekspresowej S7.
Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, ukończył inwestycję w województwie warmińsko-mazurskim. Niemal całą powierzchnię Panattoni Park Elbląg wynajęła firma Flex – globalny dostawca urządzeń i technologii. Z obiektu korzysta również sieć kurierska DPD Polska.

Firma Flex należy do ścisłej światowej czołówki producentów elektronicznych podzespołów i gotowych produktów. Firma ma oddziały w 30 krajach i zatrudnia 170 tys. pracowników. Flex realizuje zlecenia dla światowych liderów z różnych branż, w tym: transportowej, telekomunikacyjnej, elektronicznej, budowlanej i konstrukcyjnej, czy energetycznej. Firma projektuje, testuje, produkuje i dostarcza produkty zamawiane przez swoich partnerów biznesowych.

Panattoni jest partnerem w rozwoju kolejnych lokalizacji Flex w Polsce. Deweloper dostarczył dla firmy powierzchnię w Łodzi, a niedawno rozpoczął rozbudowę o 20 000 m kw. fabryki w ramach kompleksu w Tczewie. Teraz firma skorzysta z 17 100 m kw. w ramach Panattoni Park Elbląg.

– Ogromnie cieszy nas, że kolejne firmy dostrzegają potencjał rynku warmińsko-mazurskiego. Rozwój infrastruktury drogowej, nowoczesna powierzchnia przemysłowa i probiznesowe podejście władz lokalnych otwierają region na kolejne sektory, a wejście takich firm jak Flex to kolejne miejsca pracy dla miasta i regionu. – mówi Martyna Sochaczewska, Leasing Director w Panattoni.

I dodaje: – Sukces Panattoni Park Elbląg to dla nas znak i motywacja, że warto się tu rozwijać.

Flex zyskuje doskonałą lokalizację przy drodze ekspresowej S7, co gwarantuje świetną ekspozycję magazynu i dogodne połączenie nie tylko z regionem Trójmiasta, z którym firma jest związana od lat, ale także z Warszawą i innymi regionami kraju.

Ze względu na specyfikę klienta zewnętrznego, którego Flex będzie obsługiwać z nowego obiektu, hala zostanie dodatkowo zabezpieczona i ogrodzona. Dla wsparcia procesów magazynowych w posadzkę zostanie wbudowana pętla indukcyjna. Najemca zacznie korzystać z wynajętej powierzchni w lutym 2023 r.

informacja nadesłana