Elbląg: Międzyszkolny konkurs „Autumn on the farm” w SP 11 po raz piąty! [ZDJĘCIA]

2022-11-29 08:39:09(ost. akt: 2022-11-29 08:43:50)
W jesiennych potyczkach udział wzięło 11 reprezentacji ze szkół z Elbląga i okolic

W jesiennych potyczkach udział wzięło 11 reprezentacji ze szkół z Elbląga i okolic

Autor zdjęcia: SP 11

28 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego „Autumn on the farm”. W jesiennych potyczkach udział wzięło 11 reprezentacji ze szkół z Elbląga i okolic. Uczniowie klas trzecich SP zmierzyli się w sześciu konkurencjach sprawdzających znajomość słownictwa, umiejętność liczenia oraz czytania ze zrozumieniem.
Oprócz tego każda drużyna przygotowała pracę plastyczną pod tytułem „My scarecrow” oraz zaprezentowała w kilku zdaniach tytułowego stracha na wróble.

Trzecioklasiści wykazali się znakomitym zgraniem i umiejętnością pracy w zespole pod presją czasu. Zabawa była wspaniała, poziom bardzo wyrównany, a każdy uczestnik zabrał do domu wspaniałe upominki.

W jury konkursu zasiadła pani Mariola Chodakowska z ramienia WMODN w Elblągu oraz pani Dorota Gościńska – wicedyrektor szkoły gospodarzy.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce – SP 11
II miejsce – ex aequo SP 1 oraz SP Nowakowo

Dzięki uczennicom Jedenastki uczestnicy konkursu zostali porwani do wspólnego tańca do piosenki „Hockey Pokey”, która oprócz kompetencji językowych angażowała koordynację ruchową i sprawiła dużo frajdy!

Zapraszamy za rok!
Organizatorzy: M. Frączyk, M. Szyk-Wojtkiewicz