Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Elbląg: Uwaga! Prace wodociągowe. Sprawdź, gdzie nie będzie wody

2022-12-14 12:20:26 (ost. akt: 2022-12-14 12:27:07)

Autor zdjęcia: freepik

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o brakach w dostawie wody związanych z zaplanowanymi na czwartek i piątek pracami, które prowadzone będą na sieci wodociągowej. Poniżej komunikat EPWiK.

EPWiK informuje, że w związku z planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej w czwartek 15 grudnia pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy mieszkający przy ul. Warszawskiej (odcinek od ul. Grochowskiej do ul. Kupieckiej). Przewidywany czas pracy to 8-16 (może ulec skróceniu lub wydłużeniu – w drugim przypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem).

EPWiK informuje również, że w związku z planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej w piątek 16 grudnia pozbawieni dostawy wody będą mieszkańcy miejscowości: Dłużyna, Drużno, Lisów, Nowy Dwór, Węzina. Przewidywany czas pracy to 8-12 (może ulec skróceniu lub nieznacznemu wydłużeniu).
 
W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku wystąpienia takiego zjawiska należy informować Pogotowie Techniczne, dzwoniąc pod numer 994.